AKSO-200-G-RED-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AKSO-200-G-RED-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN SHUNT 2MM GOLD/RED
lomakkeissa: AKSO-200-G-RED-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
AKSO-200-G-RED-R: n tekniset tiedot
Osa numero AKSO-200-G-RED-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN SHUNT 2MM GOLD/RED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 936461 pcs Tietolomake AKSO-200-G-RED-R.pdf
Tyyppi Open Top Sarja -
Piki 0.079" (2.00mm) Pakkaus Bulk
Määrä positiot tai Pins (Grid) 2 (1 x 2) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.136" (3.46mm)
sukupuoli Female Sockets Yksityiskohtainen kuvaus 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Open Top 0.079" (2.00mm) Gold
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Väri Red
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AKSO-200/Z
AKSO-200/Z
valmistajat: ASSMANN WSW Components
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM TIN/BLACK
Varastossa: 895348 pcs
ladata: AKSO-200/Z.pdf
RFQ
AKSPLT-G-BLK
AKSPLT-G-BLK
Kuvaus: JUMPER W-GRIP TEST SLOT .1" GOLD
Varastossa: 6799 pcs
ladata: AKSPLT-G-BLK.pdf
RFQ
AKSNT-Z-RED-R
AKSNT-Z-RED-R
Kuvaus: CONN SHUNT 2.54MM TIN 4.5MM RED
ladata: AKSNT-Z-RED-R.pdf
AKSNT/G BLACK
AKSNT/G BLACK
Kuvaus: CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLK
ladata: AKSNT/G BLACK.pdf
AKSNT/G-BLUE
AKSNT/G-BLUE
Kuvaus: CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLU
ladata: AKSNT/G-BLUE.pdf
AKSO-200-Z-BLUE-R
AKSO-200-Z-BLUE-R
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM TIN/BLUE
ladata: AKSO-200-Z-BLUE-R.pdf
AKSNT-Z-BLUE-R
AKSNT-Z-BLUE-R
Kuvaus: CONN SHUNT 2.54MM TIN 4.5MM BLUE
ladata: AKSNT-Z-BLUE-R.pdf
AKSNT/Z BLACK
AKSNT/Z BLACK
Kuvaus: CONN SHUNT 2.54MM TIN 4.5MM BLK
ladata: AKSNT/Z BLACK.pdf
AKSO-200-Z-RED-R
AKSO-200-Z-RED-R
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM TIN/RED
ladata: AKSO-200-Z-RED-R.pdf
AKSO-200-G-BLUE-R
AKSO-200-G-BLUE-R
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM GOLD/BLUE
ladata: AKSO-200-G-BLUE-R.pdf
AKSPLT-Z-BLK
AKSPLT-Z-BLK
Kuvaus: JUMPER W-GRIP TEST SLOT .1" TIN
ladata: AKSPLT-Z-BLK.pdf
AKSO-200/G
AKSO-200/G
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM GOLD/BLACK
ladata: AKSO-200/G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna