AKSO-200-Z-RED-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AKSO-200-Z-RED-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN SHUNT 2MM TIN/RED
lomakkeissa: AKSO-200-Z-RED-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
AKSO-200-Z-RED-R: n tekniset tiedot
Osa numero AKSO-200-Z-RED-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN SHUNT 2MM TIN/RED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 897052 pcs Tietolomake AKSO-200-Z-RED-R.pdf
Tyyppi Open Top Sarja -
Piki 0.079" (2.00mm) Pakkaus Bulk
Määrä positiot tai Pins (Grid) 2 (1 x 2) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.136" (3.46mm)
sukupuoli Female Sockets Yksityiskohtainen kuvaus 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Open Top 0.079" (2.00mm) Tin
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Tin
Väri Red
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AKSO-200/G
AKSO-200/G
valmistajat: ASSMANN WSW Components
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM GOLD/BLACK
Varastossa: 1181632 pcs
ladata: AKSO-200/G.pdf
RFQ
AKSPLT-Z-RED
AKSPLT-Z-RED
Kuvaus: JUMPER W-GRIP TEST SLOT .1" TIN
Varastossa: 3720 pcs
ladata: AKSPLT-Z-RED.pdf
RFQ
AKSO-200-G-BLUE-R
AKSO-200-G-BLUE-R
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM GOLD/BLUE
ladata: AKSO-200-G-BLUE-R.pdf
AKSO-200/Z
AKSO-200/Z
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM TIN/BLACK
ladata: AKSO-200/Z.pdf
AKSNT/G BLACK
AKSNT/G BLACK
Kuvaus: CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLK
ladata: AKSNT/G BLACK.pdf
AKSPLT-G-BLK
AKSPLT-G-BLK
Kuvaus: JUMPER W-GRIP TEST SLOT .1" GOLD
ladata: AKSPLT-G-BLK.pdf
AKSO-200-G-RED-R
AKSO-200-G-RED-R
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM GOLD/RED
ladata: AKSO-200-G-RED-R.pdf
AKSNT/G-BLUE
AKSNT/G-BLUE
Kuvaus: CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLU
ladata: AKSNT/G-BLUE.pdf
AKSPLT-Z-BLK-R
AKSPLT-Z-BLK-R
Kuvaus: CONN SHUNT 2.54MM TIN 13.5MM BLK
ladata: AKSPLT-Z-BLK-R.pdf
AKSNT/Z BLACK
AKSNT/Z BLACK
Kuvaus: CONN SHUNT 2.54MM TIN 4.5MM BLK
ladata: AKSNT/Z BLACK.pdf
AKSPLT-Z-BLK
AKSPLT-Z-BLK
ladata: AKSPLT-Z-BLK.pdf
AKSO-200-Z-BLUE-R
AKSO-200-Z-BLUE-R
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM TIN/BLUE
ladata: AKSO-200-Z-BLUE-R.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna