A3240LLHLT
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A3240LLHLT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A3240LLHLT
Valmistaja / merkki: Allegro MicroSystems, LLC.
Tuotteen Kuvaus MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23W
lomakkeissa: A3240LLHLT.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
A3240LLHLT: n tekniset tiedot
Osa numero A3240LLHLT Valmistaja Allegro MicroSystems, LLC.
Kuvaus MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5536 pcs Tietolomake A3240LLHLT.pdf
Jännite - Supply 4.2 V ~ 24 V Testaa kunto -40°C ~ 150°C
teknologia Hall Effect Toimittaja Device Package SOT-23W
Sarja - Sensing Range 5mT Trip, 5mT Release
Polarisaatio South Pole Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-23W lähtö Tyyppi Open Collector
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TA) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Unipolar Switch
Nykyinen - Supply (Max) 6mA Nykyinen - Output (Max) 25mA