A3240LLT
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A3240LLT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A3240LLT
Valmistaja / merkki: Allegro MicroSystems, LLC.
Tuotteen Kuvaus MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3
lomakkeissa: A3240LLT.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
A3240LLT: n tekniset tiedot
Osa numero A3240LLT Valmistaja Allegro MicroSystems, LLC.
Kuvaus MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5179 pcs Tietolomake A3240LLT.pdf
Jännite - Supply 4.2 V ~ 24 V Testaa kunto -40°C ~ 150°C
teknologia Hall Effect Toimittaja Device Package SOT-89-3
Sarja - Sensing Range 5mT Trip, 5mT Release
Polarisaatio South Pole Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-243AA lähtö Tyyppi Open Collector
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TA) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Unipolar Switch
Nykyinen - Supply (Max) 6mA Nykyinen - Output (Max) 25mA