16NH00GL
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16NH00GL
Valmistaja / merkki: Altech Corporation
Tuotteen Kuvaus FUSENH00GL 3 16A500V
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
  • Viesti
16NH00GL: n tekniset tiedot
Osa numero 16NH00GL Valmistaja Altech Corporation
Kuvaus FUSENH00GL 3 16A500V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9886 pcs Tietolomake
Sarja * Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
16NH00AM-6
16NH00AM-6
valmistajat: Altech Corporation
Kuvaus: FUSEMOTOR PROTECTION 3 NH0016A66
Varastossa: 6890 pcs
ladata:
RFQ
16NH00GL-6
16NH00GL-6
Kuvaus: FUSENH00GL 3 16A660V
Varastossa: 8252 pcs
ladata:
RFQ
16NA330MEFC10X12.5
16NA330MEFC10X12.5
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL