16NA470MEFC10X16
RubyconRubycon
16NA470MEFC10X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 16NA470MEFC10X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.16NA470MEFC10X16.pdf2.16NA470MEFC10X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
16NA470MEFC10X16: n tekniset tiedot
Osa numero 16NA470MEFC10X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126731 pcs Tietolomake 1.16NA470MEFC10X16.pdf2.16NA470MEFC10X16.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja NA Ripple Current @ Low Frequency 415mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-4051
16NA470MEFC10X16-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose