DAMY15SA156
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMY15SA156
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DSUB 15 F SOD D FLOA G50 ZIN
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
DAMY15SA156: n tekniset tiedot
Osa numero DAMY15SA156 Valmistaja Bel
Kuvaus DSUB 15 F SOD D FLOA G50 ZIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2038 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish - Sarja 1
Pakkaus - Muut nimet CDAMY15SA156
Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal