DAMY15SA101
Tuote-esittely
Osa numero: DAMY15SA101
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
lomakkeissa: DAMY15SA101.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DAMY15SA101: n tekniset tiedot
Osa numero DAMY15SA101 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3996 pcs Tietolomake DAMY15SA101.pdf
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja D*M
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAMY15SA101
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A