PLP75-1012G
BelBel
PLP75-1012G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLP75-1012G
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 75W
lomakkeissa: PLP75-1012G.pdf
  • Viesti
PLP75-1012G: n tekniset tiedot
Osa numero PLP75-1012G Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 75W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4418 pcs Tietolomake PLP75-1012G.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 4.242kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Sarja PLP75 Virta (wattia) 75W
Muut nimet 179-2286 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.4A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5.4A Hyväksynnät CE