PLP75-1024G
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLP75-1024G
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 75W
lomakkeissa: PLP75-1024G.pdf
  • Viesti
PLP75-1024G: n tekniset tiedot
Osa numero PLP75-1024G Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 75W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6973 pcs Tietolomake PLP75-1024G.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4.242kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Sarja PLP75 Virta (wattia) 75W
Muut nimet 179-2287 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.7A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.7A Hyväksynnät CE