SC10F-101
BelBel
SC10F-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC10F-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
lomakkeissa: SC10F-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
SC10F-101: n tekniset tiedot
Osa numero SC10F-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 212121 pcs Tietolomake SC10F-101.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm)
suojaus Unshielded Sarja SC10F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 270 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.6A
Nykyinen - värikylläisyys 1.05A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC108-681
SC108-681
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 680UH 720MA 1.18 OHM
Varastossa: 156080 pcs
ladata: SC108-681.pdf
RFQ
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 820UH 700MA 1.38 OHM
Varastossa: 152569 pcs
ladata: SC108-821.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 560UH 730MA 1.04 OHM
Kuvaus: FIXED IND 82UH 2A 190 MOHM SMD
SC10F-150
SC10F-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD
ladata: SC10F-150.pdf
Kuvaus: FIXED IND 68UH 2.3A 150 MOHM SMD
SC10F-100
SC10F-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 4.5A 47 MOHM SMD
ladata: SC10F-100.pdf
SC10F-122
SC10F-122
Kuvaus: FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
ladata: SC10F-122.pdf
SC10F-102
SC10F-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD
ladata: SC10F-102.pdf
SC10F-120
SC10F-120
Kuvaus: FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
ladata: SC10F-120.pdf
SC10F-151
SC10F-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM
ladata: SC10F-151.pdf
SC10F-121
SC10F-121
Kuvaus: FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
ladata: SC10F-121.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna