SC10F-151
BelBel
SC10F-151 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC10F-151
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM
lomakkeissa: SC10F-151.pdf
  • Viesti
SC10F-151: n tekniset tiedot
Osa numero SC10F-151 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 221837 pcs Tietolomake SC10F-151.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 150µH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 400 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.2A
Nykyinen - värikylläisyys 800mA
Liittyvät tuotteet
SC10F-221
SC10F-221
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 220UH 920MA 600 MOHM
Varastossa: 200462 pcs
ladata: SC10F-221.pdf
RFQ
SC10F-101
SC10F-101
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
Varastossa: 212121 pcs
ladata: SC10F-101.pdf
RFQ
SC10F-220
SC10F-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD
ladata: SC10F-220.pdf
SC10F-121
SC10F-121
Kuvaus: FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
ladata: SC10F-121.pdf
SC10F-270
SC10F-270
Kuvaus: FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD
ladata: SC10F-270.pdf
SC10F-181
SC10F-181
Kuvaus: FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM
ladata: SC10F-181.pdf
SC10F-150
SC10F-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD
ladata: SC10F-150.pdf
SC10F-120
SC10F-120
Kuvaus: FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
ladata: SC10F-120.pdf
SC10F-152
SC10F-152
Kuvaus: FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
ladata: SC10F-152.pdf
SC10F-102
SC10F-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD
ladata: SC10F-102.pdf
SC10F-122
SC10F-122
Kuvaus: FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
ladata: SC10F-122.pdf
SC10F-180
SC10F-180
Kuvaus: FIXED IND 18UH 3.4A 67 MOHM SMD
ladata: SC10F-180.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna