SC1813FH-R18
BelBel
SC1813FH-R18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC1813FH-R18
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
lomakkeissa: SC1813FH-R18.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
SC1813FH-R18: n tekniset tiedot
Osa numero SC1813FH-R18 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 258686 pcs Tietolomake SC1813FH-R18.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
suojaus Unshielded Sarja SC1813FH
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 180nH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 180nH Unshielded Wirewound Inductor 11.2A 4.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.5 mOhm Max Nykyinen arvostelu 11.2A
Nykyinen - värikylläisyys 14A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC1813FH-R33
SC1813FH-R33
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
Varastossa: 206022 pcs
ladata: SC1813FH-R33.pdf
RFQ
SC182ULTRT
SC182ULTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
Varastossa: 160858 pcs
ladata:
RFQ
SC1813FH-680
SC1813FH-680
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
ladata: SC1813FH-680.pdf
SC1813FH-330
SC1813FH-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM
ladata: SC1813FH-330.pdf
SC1813FH-R56
SC1813FH-R56
Kuvaus: FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
ladata: SC1813FH-R56.pdf
SC1813FH-R47
SC1813FH-R47
Kuvaus: FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
ladata: SC1813FH-R47.pdf
SC1813FH-4R7
SC1813FH-4R7
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
ladata: SC1813FH-4R7.pdf
SC183CULTRT
SC183CULTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
ladata: SC183CULTRT.pdf
SC185BULTRT
SC185BULTRT
Kuvaus: IC REG BUCK 1V 4A SYNC 16MLPQ
ladata: SC185BULTRT.pdf
SC1813FH-6R8
SC1813FH-6R8
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
ladata: SC1813FH-6R8.pdf
SC1813FH-470
SC1813FH-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
ladata: SC1813FH-470.pdf
SC1813FH-3R3
SC1813FH-3R3
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
ladata: SC1813FH-3R3.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna