SC1813FH-R47
BelBel
SC1813FH-R47 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC1813FH-R47
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
lomakkeissa: SC1813FH-R47.pdf
  • Viesti
SC1813FH-R47: n tekniset tiedot
Osa numero SC1813FH-R47 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 263350 pcs Tietolomake SC1813FH-R47.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 470nH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Wirewound Inductor 8A 9.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.5 mOhm Max Nykyinen arvostelu 8A
Nykyinen - värikylläisyys 8A
Liittyvät tuotteet
SC185EULTRT
SC185EULTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG BUCK 1.2V 4A SYNC 16MLPQ
Varastossa: 72064 pcs
ladata: SC185EULTRT.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
Varastossa: 244472 pcs
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
ladata: SC1813FH-4R7.pdf
SC185HULTRT
SC185HULTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG BUCK 1.5V 4A SYNC 16MLPQ
ladata: SC185HULTRT.pdf
SC185BULTRT
SC185BULTRT
Kuvaus: IC REG BUCK 1V 4A SYNC 16MLPQ
SC1813FH-6R8
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
SC1813FH-680
Kuvaus: FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
SC183CULTRT
Kuvaus: IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
SC1813FH-R56
Kuvaus: FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
ladata: SC1813FH-R56.pdf
SC1813FH-R18
SC1813FH-R18
Kuvaus: FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
ladata: SC1813FH-R18.pdf
SC1813FH-R33
SC1813FH-R33
Kuvaus: FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
ladata: SC1813FH-R33.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna