SC32B-101
BelBel
SC32B-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC32B-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 320MA 2.2 OHM
lomakkeissa: SC32B-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SC32B-101: n tekniset tiedot
Osa numero SC32B-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 320MA 2.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 226476 pcs Tietolomake SC32B-101.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.161" L x 0.157" W (4.10mm x 4.00mm)
suojaus Unshielded Sarja SC32B
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 2.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max Nykyinen arvostelu 320mA
Nykyinen - värikylläisyys 220mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC32300AULTRC
SC32300AULTRC
valmistajat: Semtech
Kuvaus: MOTOR FET DRIVER W/ 5V LDO
Varastossa: 283773 pcs
ladata: SC32300AULTRC.pdf
RFQ
SC32B-100
SC32B-100
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1A 230 MOHM SMD
Varastossa: 193655 pcs
ladata: SC32B-100.pdf
RFQ
SC324ADR2G
SC324ADR2G
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: IC OPAMP 14SOIC
ladata:
SC32B-150
SC32B-150
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 15UH 860MA 310 MOHM
ladata: SC32B-150.pdf
SC32B-181
SC32B-181
Kuvaus: FIXED IND 180UH 230MA 3.9 OHM
ladata: SC32B-181.pdf
SC324NG
SC324NG
Kuvaus: IC OPAMP 14DIP
ladata:
SC32B-121
SC32B-121
Kuvaus: FIXED IND 120UH 290MA 2.9 OHM
ladata: SC32B-121.pdf
SC32300BULTRC
SC32300BULTRC
valmistajat: Semtech
Kuvaus: MOTOR FET DRIVER W/ 3.3V LDO
ladata: SC32300BULTRC.pdf
SC324DR2G
SC324DR2G
Kuvaus: IC OPAMP 14SOIC
SC32B-151
SC32B-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 250MA 3.4 OHM
ladata: SC32B-151.pdf
SC32B-180
SC32B-180
Kuvaus: FIXED IND 18UH 800MA 410 MOHM
ladata: SC32B-180.pdf
SC32B-120
SC32B-120
Kuvaus: FIXED IND 12UH 920MA 270 MOHM
ladata: SC32B-120.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna