SC32300AULTRC
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC32300AULTRC
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus MOTOR FET DRIVER W/ 5V LDO
lomakkeissa: SC32300AULTRC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
SC32300AULTRC: n tekniset tiedot
Osa numero SC32300AULTRC Valmistaja Semtech
Kuvaus MOTOR FET DRIVER W/ 5V LDO Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 283773 pcs Tietolomake SC32300AULTRC.pdf
Sarja * Yksityiskohtainen kuvaus Driver
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC324NG
SC324NG
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: IC OPAMP 14DIP
Varastossa: 5233 pcs
ladata:
RFQ
SC324DR2G
SC324DR2G
Kuvaus: IC OPAMP 14SOIC
Varastossa: 349021 pcs
ladata:
RFQ
SC32-6R8
SC32-6R8
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 1.02A 232 MOHM
ladata: SC32-6R8.pdf
SC32B-100
SC32B-100
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1A 230 MOHM SMD
ladata: SC32B-100.pdf
SC32300BULTRC
SC32300BULTRC
valmistajat: Semtech
Kuvaus: MOTOR FET DRIVER W/ 3.3V LDO
ladata: SC32300BULTRC.pdf
SC32-681
SC32-681
Kuvaus: FIXED IND 680UH 110MA 22.7 OHM
ladata: SC32-681.pdf
SC324ADR2G
SC324ADR2G
Kuvaus: IC OPAMP 14SOIC
SC3203SETRC
SC3203SETRC
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC
ladata: SC3203SETRC.pdf
Kuvaus: FIXED IND 82UH 310MA 2.45 OHM
ladata: SC32-820.pdf
SC32B-101
SC32B-101
Kuvaus: FIXED IND 100UH 320MA 2.2 OHM
ladata: SC32B-101.pdf
Kuvaus: FIXED IND 68UH 330MA 2.3 OHM SMD
SC32-8R2
SC32-8R2
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 900MA 285 MOHM
ladata: SC32-8R2.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna