SC3DM-222
BelBel
SC3DM-222 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3DM-222
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2MH 170MA 9.2 OHM
lomakkeissa: SC3DM-222.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SC3DM-222: n tekniset tiedot
Osa numero SC3DM-222 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 2.2MH 170MA 9.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 122212 pcs Tietolomake SC3DM-222.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
suojaus Shielded Sarja SC3DM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 2.2mH Korkeus - Istuva (Max) 0.122" (3.10mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2mH Shielded Inductor 170mA 9.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.2 Ohm Max Nykyinen arvostelu 170mA
Nykyinen - värikylläisyys 7mA
Liittyvät tuotteet
SC3DM-681
SC3DM-681
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 680UH 350MA 2.5 OHM
Varastossa: 143586 pcs
ladata: SC3DM-681.pdf
RFQ
SC3DM-471
SC3DM-471
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 470UH 420MA 1.9 OHM
Varastossa: 143223 pcs
ladata: SC3DM-471.pdf
RFQ
SC3DM-332
SC3DM-332
Kuvaus: FIXED IND 3.3MH 140MA 11.5 OHM
ladata: SC3DM-332.pdf
SC3DM-331
SC3DM-331
Kuvaus: FIXED IND 330UH 500MA 1.3 OHM
ladata: SC3DM-331.pdf
SC3DM-151
SC3DM-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 680MA 800 MOHM
ladata: SC3DM-151.pdf
SC3DM-221
SC3DM-221
Kuvaus: FIXED IND 220UH 600MA 1.1 OHM
ladata: SC3DM-221.pdf
SC3DM-101
SC3DM-101
Kuvaus: FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
ladata: SC3DM-101.pdf
SC3DM-152
SC3DM-152
Kuvaus: FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD
ladata: SC3DM-152.pdf
SC3DF-6R8
SC3DF-6R8
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
ladata: SC3DF-6R8.pdf
SC3DM-472
SC3DM-472
Kuvaus: FIXED IND 4.7MH 120MA 18.1 OHM
ladata: SC3DM-472.pdf
SC3DF-820
SC3DF-820
Kuvaus: FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
ladata: SC3DF-820.pdf
SC3DM-102
SC3DM-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 270MA 3.4 OHM SMD
ladata: SC3DM-102.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna