SCIHP0735-R22N
BelBel
SCIHP0735-R22N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCIHP0735-R22N
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220NH 22A 3.1 MOHM SMD
lomakkeissa: SCIHP0735-R22N.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SCIHP0735-R22N: n tekniset tiedot
Osa numero SCIHP0735-R22N Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 220NH 22A 3.1 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 316184 pcs Tietolomake SCIHP0735-R22N.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
suojaus Shielded Sarja SCIHP0735
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 200kHz
induktanssi 220nH Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Shielded Wirewound Inductor 22A 3.1 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.1 mOhm Max Nykyinen arvostelu 22A
Nykyinen - värikylläisyys 36A