SCIHP0735-R68M
BelBel
SCIHP0735-R68M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCIHP0735-R68M
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM
lomakkeissa: SCIHP0735-R68M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SCIHP0735-R68M: n tekniset tiedot
Osa numero SCIHP0735-R68M Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 309633 pcs Tietolomake SCIHP0735-R68M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
suojaus Shielded Sarja SCIHP0735
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 200kHz
induktanssi 680nH Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Shielded Wirewound Inductor 15.5A 5.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.5 mOhm Max Nykyinen arvostelu 15.5A
Nykyinen - värikylläisyys 23A