SIP301.8LT
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIP301.8LT
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 1.8V 11W
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SIP301.8LT: n tekniset tiedot
Osa numero SIP301.8LT Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.8V 11W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3831 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 1.8V Jännite - tulo (Min) 3V
Jännite - tulo (Max) 3.6V Tyyppi Non-Isolated PoL Module
Koko / Dimension 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm) Sarja SIP 300
Virta (wattia) 11W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 11-SIP Module Käyttölämpötila -25°C ~ 65°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, SCP tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 6A 3V - 3.6V Input Nykyinen - Output (Max) 6A
Ohjaustoiminnot Enable, Active Low Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SIP302.OLT
SIP302.OLT
valmistajat: Bel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 2.1V 13W
Varastossa: 6111 pcs
ladata:
RFQ
SIP301.5LTR
SIP301.5LTR
valmistajat: Bel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.5V 9W
Varastossa: 2988 pcs
ladata:
RFQ
SIP301.2LT
SIP301.2LT
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.2V 7W
SIP2802DY-T1-E3
SIP2802DY-T1-E3
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: IC REG CTRLR PWM CM 8SOIC
ladata: SIP2802DY-T1-E3.pdf
ladata: SIP2804DY-T1-E3.pdf
SIP305R
SIP305R
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 20W
ladata: SIP305R.pdf
Kuvaus: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC
SIP305
SIP305
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 20W
ladata: SIP305.pdf
SIP301.8LTR
SIP301.8LTR
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
Kuvaus: DC DC CONVERTER 2.5V 15W
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna