SIP302.5LT
BelBel
SIP302.5LT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIP302.5LT
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 2.5V 15W
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SIP302.5LT: n tekniset tiedot
Osa numero SIP302.5LT Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 2.5V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5751 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 2.5V Jännite - tulo (Min) 3V
Jännite - tulo (Max) 3.6V Tyyppi Non-Isolated PoL Module
Koko / Dimension 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 8.1mm x 14.0mm) Sarja SIP300
Virta (wattia) 15W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 11-SIP Module Muut nimet 179-2181
Käyttölämpötila -25°C ~ 65°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant ominaisuudet -
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 6A 3V - 3.6V Input
Nykyinen - Output (Max) 6A Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SIP301.5LTR
SIP301.5LTR
valmistajat: Bel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.5V 9W
Varastossa: 2988 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Bel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
Varastossa: 4579 pcs
ladata:
RFQ
SIP32101EVB
SIP32101EVB
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: EVAL BOARD FOR SIP32101
ladata: SIP32101EVB.pdf
SIP301.5LT
SIP301.5LT
Kuvaus: DC DC CONVERTER 2.1V 13W
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.2V 7W
SIP305R
SIP305R
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 20W
ladata: SIP305R.pdf
SIP302.OLT
SIP302.OLT
SIP32101DB-T1-GE1
SIP32101DB-T1-GE1
Kuvaus: IC BI-DIR BATT SWITCH WCSP12
ladata: SIP32101DB-T1-GE1.pdf
ladata: SIP32102DB-T1-GE1.pdf
SIP305
SIP305
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 20W
ladata: SIP305.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna