FS1H1446G
BeldenBelden
Belden
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FS1H1446G
Valmistaja / merkki: Belden
Tuotteen Kuvaus FS DJSCA_LT OM1 144F OSP_SCA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FS1H1446G: n tekniset tiedot
Osa numero FS1H1446G Valmistaja Belden
Kuvaus FS DJSCA_LT OM1 144F OSP_SCA Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 4325 pcs Tietolomake
Sarja * Muut nimet BEL32520
Yksityiskohtainen kuvaus Fiber Optic Cable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FS1H0966G
FS1H0966G
valmistajat: Belden
Kuvaus: FS DJSCA_LT OM1 96F OSP_SCA
Varastossa: 5891 pcs
ladata:
RFQ
FS1H096NG
FS1H096NG
valmistajat: Belden
Kuvaus: FS DJHD_LT OM1 96F OSP
Varastossa: 7862 pcs
ladata:
RFQ
FS1J-LTP
FS1J-LTP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC
ladata: FS1J-LTP.pdf
FS1K-LTP
FS1K-LTP
Kuvaus: DIODE GEN PURP 800V 1A DO214AC