FS1H216NG
BeldenBelden
Belden
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FS1H216NG
Valmistaja / merkki: Belden
Tuotteen Kuvaus FS DJHD_LT OM1 216F OSP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FS1H216NG: n tekniset tiedot
Osa numero FS1H216NG Valmistaja Belden
Kuvaus FS DJHD_LT OM1 216F OSP Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 3731 pcs Tietolomake
Sarja * Muut nimet BEL32473
Yksityiskohtainen kuvaus Fiber Optic Cable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FS1JE-TP
FS1JE-TP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 1A SMAE
Varastossa: 1309788 pcs
ladata: FS1JE-TP.pdf
RFQ
FS1H0966G
FS1H0966G
valmistajat: Belden
Kuvaus: FS DJSCA_LT OM1 96F OSP_SCA
Varastossa: 5891 pcs
ladata:
RFQ
FS1K-TP
FS1K-TP
Kuvaus: DIODE 1A V HSMA DO-214AC
ladata: FS1K-TP.pdf
FS1J-TP
FS1J-TP
ladata: FS1J-TP.pdf
FS1K-LTP
FS1K-LTP
Kuvaus: DIODE GEN PURP 800V 1A DO214AC
ladata: FS1K-LTP.pdf
FS1H144NG
FS1H144NG
valmistajat: Belden
Kuvaus: FS DJHD_LT OM1 144F OSP
ladata:
FS1H072NG
FS1H072NG
Kuvaus: FS DJHD_LT OM1 72F OSP
FS1J-LTP
FS1J-LTP
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC