CM322522-R47ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R47ML Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CM322522-R47ML
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 290MA 440 MOHM
lomakkeissa: CM322522-R47ML.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
CM322522-R47ML: n tekniset tiedot
Osa numero CM322522-R47ML Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 470NH 290MA 440 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 880196 pcs Tietolomake CM322522-R47ML.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja CM322522
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet CM322522-R47ML-ND
CM322522-R47MLTR
CM322522R47ML
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25.2MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm) Taajuus - Self Resonant 160MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 440 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 440 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 290mA Nykyinen - värikylläisyys -