CM322522-R68ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R68ML Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CM322522-R68ML
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 260MA 550 MOHM
lomakkeissa: CM322522-R68ML.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CM322522-R68ML: n tekniset tiedot
Osa numero CM322522-R68ML Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 680NH 260MA 550 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 363497 pcs Tietolomake CM322522-R68ML.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja CM322522
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet CM322522-R68MLCT Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25.2MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm) Taajuus - Self Resonant 135MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 550 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 260mA Nykyinen - värikylläisyys -