CRA2010-FZ-R015ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRA2010-FZ-R015ELF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRA2010-FZ-R015ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.015 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: CRA2010-FZ-R015ELF.pdf
  • Viesti
CRA2010-FZ-R015ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRA2010-FZ-R015ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.015 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5751 pcs Tietolomake CRA2010-FZ-R015ELF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±75ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja CRA2010 paneeli tila 15 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet CRA2010-FZ-R015ELFCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 15 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Element