CRA2010-FZ-R020ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRA2010-FZ-R020ELF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRA2010-FZ-R020ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.02 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: CRA2010-FZ-R020ELF.pdf
  • Viesti
CRA2010-FZ-R020ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRA2010-FZ-R020ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.02 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6511 pcs Tietolomake CRA2010-FZ-R020ELF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±75ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja CRA2010 paneeli tila 20 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet CRA2010-FZ-R020ELFTR
CRA2010FZR020ELF
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Element