MF-R055/90-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R055/90-2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-R055/90-2
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 90V 550MA RADIAL
lomakkeissa: MF-R055/90-2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
3000 pcs
  • Viesti
MF-R055/90-2: n tekniset tiedot
Osa numero MF-R055/90-2 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 90V 550MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 214325 pcs Tietolomake MF-R055/90-2.pdf
Jännite - Max 90V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 60s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.429" Dia x 0.142" T (10.90mm x 3.60mm) Sarja Multifuse®, MF-R/90
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 2 Ohms Resistance - Initial (Ri) (Min) 450 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet MF-R055/90-2-ND
MF-R055/90-2TR
MFR055902
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.201" (5.10mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.657" (16.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 90V 550mA Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 1.1A
Nykyinen - Max 10A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 550mA
Hyväksynnät cURus, TUV
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MF-R065
MF-R065
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: PTC RESET FUSE 60V 650MA RADIAL