MF-R055/90-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R055/90-AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-R055/90-AP
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 90V 550MA RADIAL
lomakkeissa: MF-R055/90-AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MF-R055/90-AP: n tekniset tiedot
Osa numero MF-R055/90-AP Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 90V 550MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 265519 pcs Tietolomake MF-R055/90-AP.pdf
Jännite - Max 90V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 60s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.429" Dia x 0.142" T (10.90mm x 3.60mm) Sarja Multifuse®, MF-R/90
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 2 Ohms Resistance - Initial (Ri) (Min) 450 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.201" (5.10mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.657" (16.70mm) Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 90V 550mA Ih Through Hole Radial, Disc
Nykyinen - Trip (It) 1.1A Nykyinen - Max 10A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 550mA Hyväksynnät cURus, TUV