MF-RX110/72-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX110/72-2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-RX110/72-2
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 72V 1.1A RADIAL
lomakkeissa: MF-RX110/72-2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MF-RX110/72-2: n tekniset tiedot
Osa numero MF-RX110/72-2 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 72V 1.1A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 235411 pcs Tietolomake MF-RX110/72-2.pdf
Jännite - Max 72V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 8.2s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.427" L x 0.122" W (10.84mm x 3.10mm) Sarja Multifuse®, MF-RX/72
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 380 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 150 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet MF-RX110/72-2CT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.201" (5.10mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.662" (16.84mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.1A Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 2.2A
Nykyinen - Max 40A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 1.1A