MF-RX135-005
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX135-005 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-RX135-005
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
lomakkeissa: MF-RX135-005.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
MF-RX135-005: n tekniset tiedot
Osa numero MF-RX135-005 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 244648 pcs Tietolomake MF-RX135-005.pdf
Jännite - Max 60V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 9.6s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.483" L x 0.122" W (12.26mm x 3.10mm) Sarja Multifuse®, MF-RX
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 300 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 120 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.201" (5.10mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.718" (18.26mm) Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
Nykyinen - Trip (It) 2.7A Nykyinen - Max 40A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 1.35A Hyväksynnät cURus, TUV
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MF-RX135-2
MF-RX135-2
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Varastossa: 256012 pcs
ladata: MF-RX135-2.pdf
RFQ
MF-RX135-AP
MF-RX135-AP
valmistajat: Bourns, Inc.
Varastossa: 273992 pcs
ladata: MF-RX135-AP.pdf
RFQ
MF-RX135
MF-RX135