BK/ABC-BV-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-BV-15-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/ABC-BV-15-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
lomakkeissa: BK/ABC-BV-15-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
BK/ABC-BV-15-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/ABC-BV-15-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22269 pcs Tietolomake BK/ABC-BV-15-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Sarja ABC
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Muut nimet BK-ABC-BV-15-R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 200.2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.00553 Ohms Nykyinen arvostelu 15A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 750A AC, 10kA DC
Hyväksynnät CSA, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/ABC-7-R
BK/ABC-7-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
Varastossa: 80042 pcs
ladata: BK/ABC-7-R.pdf
RFQ
BK/ABC-B-10
BK/ABC-B-10
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Varastossa: 32993 pcs
ladata: BK/ABC-B-10.pdf
RFQ
BK/ABC-8-R
BK/ABC-8-R
Kuvaus: FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
ladata: BK/ABC-8-R.pdf
BK/ABC-BV-8-R
BK/ABC-BV-8-R
Kuvaus: BUSSMAN FUSE, 1/4X1 1/4IN,CER,FA
ladata: BK/ABC-BV-8-R.pdf
BK/ABC-B-15
BK/ABC-B-15
Kuvaus: FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
ladata: BK/ABC-B-15.pdf
BK/ABC-V-1
BK/ABC-V-1
Kuvaus: FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB