BK/ABC-BV-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-BV-30-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/ABC-BV-30-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
lomakkeissa: BK/ABC-BV-30-R.pdf
  • Viesti
BK/ABC-BV-30-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/ABC-BV-30-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25958 pcs Tietolomake BK/ABC-BV-30-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Sarja ABC
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Muut nimet BK-ABC-BV-30-R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 1429
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.002225 Ohms Nykyinen arvostelu 30A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 200A AC, 400A DC
Liittyvät tuotteet
BK/ABC-V-1-1/2R
BK/ABC-V-1-1/2R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERM 1.5A 250VAC 125VDC 3AB