BK/ABC-V-25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-V-25-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/ABC-V-25-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
lomakkeissa: BK/ABC-V-25-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/ABC-V-25-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/ABC-V-25-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42046 pcs Tietolomake BK/ABC-V-25-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Sarja ABC
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Muut nimet 283-3761
BK-ABC-V-25-R
BK/ABC-V-25-R-ND
BK/ABCV25R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 839.3
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.0028 Ohms Nykyinen arvostelu 25A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 200A AC, 400A DC
Liittyvät tuotteet
BK/ABC-V-3
BK/ABC-V-3
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB
Varastossa: 5835 pcs
ladata: BK/ABC-V-3.pdf
RFQ
BK/ABC-V-20
BK/ABC-V-20
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Varastossa: 5968 pcs
ladata: BK/ABC-V-20.pdf
RFQ
BK/ABC-V-3/4
BK/ABC-V-3/4
Kuvaus: FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC
ladata: BK/ABC-V-3/4.pdf
BK/ABC-V-25
BK/ABC-V-25
Kuvaus: FUSE CERM 25A 250VAC/125VDC 3AB
ladata: BK/ABC-V-25.pdf
BK/ABC-V-2-1/2
BK/ABC-V-2-1/2
ladata: BK/ABC-V-2-1/2.pdf
BK/ABC-V-2-R
BK/ABC-V-2-R
Kuvaus: ABC 2A -V BUSS FA 100 BOX -R AXI