BK/ABC-V-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-V-30-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/ABC-V-30-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
lomakkeissa: BK/ABC-V-30-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/ABC-V-30-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/ABC-V-30-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54534 pcs Tietolomake BK/ABC-V-30-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Sarja ABC
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Muut nimet 283-3762
BK-ABC-V-30-R
BK/ABC-V-30-R-ND
BK/ABCV30R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 1429
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.002225 Ohms Nykyinen arvostelu 30A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 200A AC, 400A DC
Hyväksynnät CSA, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/ABC-V-6
BK/ABC-V-6
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB
Varastossa: 4372 pcs
ladata: BK/ABC-V-6.pdf
RFQ
BK/ABC-V-25-R
BK/ABC-V-25-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
Varastossa: 42046 pcs
ladata: BK/ABC-V-25-R.pdf
RFQ
BK/ABC-V-4-R
BK/ABC-V-4-R
Kuvaus: FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB
ladata: BK/ABC-V-4-R.pdf
BK/ABC-V-6-R
BK/ABC-V-6-R
ladata: BK/ABC-V-6-R.pdf
BK/ABC-V-30
BK/ABC-V-30
Kuvaus: FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB
ladata: BK/ABC-V-30.pdf
BK/ABC-V-4
BK/ABC-V-4
ladata: BK/ABC-V-4.pdf
BK/ABC-V-5
BK/ABC-V-5
Kuvaus: FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB
ladata: BK/ABC-V-5.pdf
BK/ABC-V-3
BK/ABC-V-3
Kuvaus: FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB
ladata: BK/ABC-V-3.pdf
BK/ABC-V-3/4
BK/ABC-V-3/4
Kuvaus: FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC
ladata: BK/ABC-V-3/4.pdf
BK/ABC-V-3/4-R
BK/ABC-V-3/4-R
ladata: BK/ABC-V-3/4-R.pdf
BK/ABC-V-5-R
BK/ABC-V-5-R
ladata: BK/ABC-V-5-R.pdf
BK/ABC-V-3-R
BK/ABC-V-3-R
ladata: BK/ABC-V-3-R.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna