BK/C520-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C520-100-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/C520-100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
lomakkeissa: BK/C520-100-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/C520-100-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/C520-100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63467 pcs Tietolomake BK/C520-100-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm)
Sarja C520 Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2AG, 5mm x 15mm
Muut nimet 283-3789
BK-C520-100-R
BK/C520-100-R-ND
BK/C520100R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.001 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 22.3 Ohms
Nykyinen arvostelu 100mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/C520-2.5A
BK/C520-2.5A
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
Varastossa: 6454 pcs
ladata: BK/C520-2.5A.pdf
RFQ
BK/C520-125-R
BK/C520-125-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
Varastossa: 103801 pcs
ladata: BK/C520-125-R.pdf
RFQ
BK/C520-1
BK/C520-1
Kuvaus: FUSE GLASS 1A 350VAC 2AG