BK/C520-2.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C520-2.5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/C520-2.5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
lomakkeissa: BK/C520-2.5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
BK/C520-2.5-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/C520-2.5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51810 pcs Tietolomake BK/C520-2.5-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm)
Sarja C520 Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2AG, 5mm x 15mm
Muut nimet BK-C520-2-5-R Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 2.9 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.046 Ohms
Nykyinen arvostelu 2.5A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 100A Hyväksynnät CSA, UL