BK/C520-375-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C520-375-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/C520-375-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
lomakkeissa: BK/C520-375-R.pdf
  • Viesti
BK/C520-375-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/C520-375-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7046 pcs Tietolomake BK/C520-375-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm)
Sarja C520 Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2AG, 5mm x 15mm
Muut nimet BK-C520-375-R Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.039 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 2.53 Ohms
Nykyinen arvostelu 375mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, UL