BK/C520-4-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C520-4-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/C520-4-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
lomakkeissa: BK/C520-4-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/C520-4-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/C520-4-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107954 pcs Tietolomake BK/C520-4-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm)
Sarja C520 Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2AG, 5mm x 15mm
Muut nimet 283-3790
BK-C520-4-R
BK/C520-4-R-ND
BK/C5204R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 16.6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.022 Ohms
Nykyinen arvostelu 4A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 200A Hyväksynnät CSA, UL