BK/GMA-200-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-200-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMA-200-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMA-200-R.pdf
  • Viesti
BK/GMA-200-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMA-200-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 100048 pcs Tietolomake BK/GMA-200-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMA Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-3029
BK-GMA-200-R
BK/GMA-200-R-ND
BK/GMA200R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.001 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 2.5 Ohms
Nykyinen arvostelu 200mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, PSE, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/GMA-2.5A
BK/GMA-2.5A
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Varastossa: 5493 pcs
ladata: BK/GMA-2.5A.pdf
RFQ
BK/GMA-3.15-R
BK/GMA-3.15-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM
Varastossa: 37598 pcs
ladata: BK/GMA-3.15-R.pdf
RFQ
BK/GMA-2-R
BK/GMA-2-R
Kuvaus: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-2-R.pdf
BK/GMA-15-R
BK/GMA-15-R
Kuvaus: FUSE GLASS 15A 125VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-15-R.pdf
BK/GMA-15A
BK/GMA-15A
ladata: BK/GMA-15A.pdf
BK/GMA-1A
BK/GMA-1A
Kuvaus: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-1A.pdf
BK/GMA-3-R
BK/GMA-3-R
Kuvaus: FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-3-R.pdf
BK/GMA-250MA
BK/GMA-250MA
Kuvaus: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-250MA.pdf
BK/GMA-2.5-R
BK/GMA-2.5-R
ladata: BK/GMA-2.5-R.pdf
BK/GMA-2A
BK/GMA-2A
ladata: BK/GMA-2A.pdf
BK/GMA-200MA
BK/GMA-200MA
Kuvaus: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-200MA.pdf
BK/GMA-250-R
BK/GMA-250-R
ladata: BK/GMA-250-R.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna