BK/GMA-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-15-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMA-15-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 15A 125VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMA-15-R.pdf
  • Viesti
BK/GMA-15-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMA-15-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 15A 125VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 254705 pcs Tietolomake BK/GMA-15-R.pdf
Voltage Rating - AC 125V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMA Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-2836
BK-GMA-15-R
BK/GMA-15-R-ND
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 950 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.004 Ohms
Nykyinen arvostelu 15A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 150A Hyväksynnät CSA, PSE, UL