BK/GMA-600-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-600-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMA-600-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMA-600-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/GMA-600-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMA-600-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 175731 pcs Tietolomake BK/GMA-600-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMA Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-3332
BK-GMA-600-R
BK/GMA-600-R-ND
BK/GMA600R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.32 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.256 Ohms
Nykyinen arvostelu 600mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, PSE, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/GMA-63-R
BK/GMA-63-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Varastossa: 53048 pcs
ladata: BK/GMA-63-R.pdf
RFQ
BK/GMA-4A
BK/GMA-4A
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 4A 125VAC 5X20MM
Varastossa: 4371 pcs
ladata: BK/GMA-4A.pdf
RFQ
BK/GMA-6-R
BK/GMA-6-R
Kuvaus: FUSE GLASS 6A 125VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-6-R.pdf
BK/GMA-7-R
BK/GMA-7-R
Kuvaus: FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-7-R.pdf
BK/GMA-63MA
BK/GMA-63MA
ladata: BK/GMA-63MA.pdf
BK/GMA-500MA
BK/GMA-500MA
Kuvaus: FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-500MA.pdf
BK/GMA-5A
BK/GMA-5A
Kuvaus: FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-5A.pdf
BK/GMA-600MA
BK/GMA-600MA
Kuvaus: FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-600MA.pdf
BK/GMA-6A
BK/GMA-6A
ladata: BK/GMA-6A.pdf
BK/GMA-5-R
BK/GMA-5-R
ladata: BK/GMA-5-R.pdf
BK/GMA-750-R
BK/GMA-750-R
Kuvaus: FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-750-R.pdf
BK/GMA-500-R
BK/GMA-500-R
ladata: BK/GMA-500-R.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna