BK/GMA-63-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-63-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMA-63-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMA-63-R.pdf
  • Viesti
BK/GMA-63-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMA-63-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53048 pcs Tietolomake BK/GMA-63-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMA Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-3031
BK-GMA-63-R
BK/GMA-63-R-ND
BK/GMA63R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.00024 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 15.75 Ohms
Nykyinen arvostelu 63mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, PSE, UL
Liittyvät tuotteet
BK/GMA-63MA
BK/GMA-63MA
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Varastossa: 4177 pcs
ladata: BK/GMA-63MA.pdf
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM