BK/GMD-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMD-150-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMD-150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 150MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMD-150-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/GMD-150-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMD-150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 150MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28170 pcs Tietolomake BK/GMD-150-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMD Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-2907
BK-GMD-150-R
BK/GMD-150-R-ND
BK/GMD150R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.046 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 6.065 Ohms
Nykyinen arvostelu 150mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/GMD-2-R
BK/GMD-2-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM