BK/GMD-2.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMD-2.5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMD-2.5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMD-2.5-R.pdf
  • Viesti
BK/GMD-2.5-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMD-2.5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 108488 pcs Tietolomake BK/GMD-2.5-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMD Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-2916
BK-GMD-2-5-R
BK/GMD-2.5-R-ND
BK/GMD2.5R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 94 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.0905 Ohms
Nykyinen arvostelu 2.5A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 100A Hyväksynnät CSA, PSE/JET, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/GMD-125MA
BK/GMD-125MA
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Varastossa: 5290 pcs
ladata: BK/GMD-125MA.pdf
RFQ
BK/GMD-2A
BK/GMD-2A
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM