BK/MDL-12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDL-12-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/MDL-12-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
lomakkeissa: BK/MDL-12-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/MDL-12-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/MDL-12-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78593 pcs Tietolomake BK/MDL-12-R.pdf
Voltage Rating - AC 32V Koko / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Sarja MDL Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Muut nimet 283-2739
BK-MDL-12-R
BK/MDL-12R
BK/MDL12R
MDL-12-R
MDL-12R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Glass
Nykyinen arvostelu 12A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite - Hyväksynnät -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/MDL-12
BK/MDL-12
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG