BK/MDL-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDL-15-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/MDL-15-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
lomakkeissa: BK/MDL-15-R.pdf
  • Viesti
BK/MDL-15-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/MDL-15-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72739 pcs Tietolomake BK/MDL-15-R.pdf
Voltage Rating - AC 32V Koko / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Sarja MDL Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Muut nimet 283-2740
BK-MDL-15-R
BK/MDL-15R
BK/MDL15R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 354 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.005 Ohms
Nykyinen arvostelu 15A Väri -