BK-S505SC-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK-S505SC-10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK-S505SC-10-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK-S505SC-10-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
BK-S505SC-10-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK-S505SC-10-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35480 pcs Tietolomake BK-S505SC-10-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S505 Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm (Axial)
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 397
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.0061 Ohms Nykyinen arvostelu 10A