BK-S505SC-2.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK-S505SC-2.5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK-S505SC-2.5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK-S505SC-2.5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
BK-S505SC-2.5-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK-S505SC-2.5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37020 pcs Tietolomake BK-S505SC-2.5-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S505 Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm (Axial)
Muut nimet BK-S505SC-2-5-R Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 16.6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic DC Cold Resistance 0.0395 Ohms
Nykyinen arvostelu 2.5A Väri -