BP/FRN-R-30
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BP/FRN-R-30
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC
lomakkeissa: BP/FRN-R-30.pdf
  • Viesti
BP/FRN-R-30: n tekniset tiedot
Osa numero BP/FRN-R-30 Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2931 pcs Tietolomake BP/FRN-R-30.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.560" Dia x 2.00" L (14.22mm x 50.80mm) Sarja Fusetron™ FRN
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard Muut nimet BP-FRN-R-30
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 30A luokka RK5
Katkaisukyky @ Jännite 200kA AC, 20kA DC Hyväksynnät CE, CSA, UL
Sovellukset Electrical, Industrial
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BP/FRN-R-25
BP/FRN-R-25
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC/125VDC
Varastossa: 3167 pcs
ladata: BP/FRN-R-25.pdf
RFQ
BP/FRN-R-10
BP/FRN-R-10
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC/125VDC
Varastossa: 5577 pcs
ladata: BP/FRN-R-10.pdf
RFQ
BP/FT-2
BP/FT-2
Kuvaus: FUSE TESTER 1/CARD
ladata: BP/FT-2.pdf
BP/FRN-R-60
BP/FRN-R-60
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC/125VDC
ladata: BP/FRN-R-60.pdf
BP/FRN-R-50
BP/FRN-R-50
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC